Zadzwoń do nas!

Sprzątanie po remontach

Wymiana podłóg, malowanie ścian, nowe meble, a może wymiana okien – każdy remont niesie za sobą pewnego rodzaju bałagan. Nawet najbardziej starannie przeprowadzony remont wiąże się z tym, że trzeba po nim posprzątać.
Sprzątanie po remontach lub sprzątanie po budowie Cię męczy? Na samą myśl dostajesz gorączki? Nic straconego – nasza firma świadczy takie usługi, jak m.in. sprzątanie po remontach. Szczecin, Police, Gryfino i okolice to miejsca, w które docieramy. Ty remontujesz – my sprzątamy. Ty budujesz – my dajemy porządek!


W ramach usługi sprzątania po remontach i sprzątania po budowie oferujemy:

  • Sprzątanie gruzu – całkowite uprzątnięcie gruzu łącznie z przewiezieniem go we wskazane miejsce,
  • Sprzątanie śmieci pobudowlanych – wyrzucenie opakowań, resztek materiałów, przyrządów, jak i przewiezienie ich we wskazane miejsce,
  • Sprzątanie kurzu i pyłu,
  • Mycie i czyszczenie okien i kaloryferów,
  • Czyszczenie i mycie glazury oraz terakoty,
  • Czyszczenie i mycie podłóg.

Jesteśmy elastyczni i oprócz zaproponowanych usług jesteśmy w stanie zaproponować ofertę indywidualną, zgodną z Państwa potrzebami i wymaganiami.

Biorąc pod uwagę fakt, że zabrudzenia poremontowe są dość widoczne, istotne jest korzystanie ze specjalistycznych środków czyszczących, które raczej nie są dostępne w powszechnej sprzedaży. Środki z których korzystamy wykonując usługi sprzątania po remoncie i budowach zapewniają szybkie i bezpieczne usunięcie ubrudzeń. Zwracamy również uwagę na nawierzchnię – podłogi po remoncie wymagają szorowania, polerowania i zamiatania. Korzystając z profesjonalnego sprzętu czyszczącego i dysponując odpowiednim zapleczem technicznym jesteśmy w stanie przywrócić błysk!
Nasza oferta sprzątania po remoncie i po budowie skierowana jest do odbiorców prywatnych jak i firm działających na terenie Szczecina i okolic. Sprzątanie po remoncie i budowie w Szczecinie – tanio i profesjonalnie.